Szanowni Państwo,

Od wielu lat zajmujemy się kompleksową obsługą klientów indywidualnych chcących wyposażyć swój dom, w system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Zapewniamy przygotowanie koncepcji/ projektu instalacji, dobór urządzeń, dostawę, montaż, uruchomienie systemu oraz profesjonalną regulację. W trosce o bezpieczeństwo i satysfakcje naszych klientów, realizujemy tylko dobre i skuteczne instalacje.
Do budowy naszych instalacji, stosujemy urządzenia producentów, których rozwiązania techniczne dostosowane są do polskich warunków klimatycznych. Instalacje składane są z wysokiej jakości materiałów, z zachowaniem odpowiedniej kultury technicznej i wytycznych producentów. Każdy system musi być szczelny, cichy i maksymalnie bezobsługowy.

Główne korzyści wynikające z posiadania rekuperacji:

Komfort mieszania w zdrowym mikroklimacie
Pełna kontrola kosztów wentylacji domu
Zdecydowane obniżenie kosztów ogrzewania domu
Wyraźne mniejsza ilość osadzającego się kurzu i pyłu
Alergicy i astmatycy odczuwają znaczącą poprawę komfortu życia
Brak syndromu chorego budynku, tak często obecnie występującego
Zdecydowanie szybciej „znikają” nieprzyjemne zapachy
Brak konieczności otwierania okien
Zachęcamy Państwa do bezpośredniego kontaktu, rozmowa pozwoli nam wspólnie wypracować zarys instalacji, co będzie podstawą do rzetelnej wyceny i oferty, bez tzw. ukrytych kosztów.
Jeżeli macie Państwo wątpliwości czy warto inwestować w systemy rekuperacji, lub czujecie „głód” wiedzy w tej dziedzinie, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.
Zespół BMS technik.